Řešení finanční krize

Řešení finanční krize

Jen málokomu z nás se asi vyhnula situace, kdy si musel přiznat, že momentálně nemá peníze. Někomu se to stává pravidelně jednou roka, což je zpravidla po Vánocích. Anebo každý měsíc, což je logicky před výplatou. Pokud tento stav trvá, může vést až ke skutečným finančním problémům. Pokud jsou prostě výdaje vyšší nežli příjmy, dostanete se dříve či později do mínusového stavu.

· Co je platné, že máte vyhlídku na zlepšení, když vám hrozí exekuce a další nepříjemné postihy.

· Vy prostě musíte řešit svou situaci hned teď.

Je jasné, že pokud máte nízký příjem anebo už dokonce nějaké dluhy, jdete do banky zbytečně.

· Je to zajímavé.

o Banka půjčí jen tomu, kdo má dostatek finančních prostředků.

o Ten, který je potřebuje, je nedostane.

graf podnikatele
Ale s tím asi nic neuděláme, a tak se budete muset obrátit někam jinak. Řešením jsou nebankovní poskytovatelé, kteří nabízejí finanční produkt dostupný pro každého. Tím je nebankovní hypotéka, která je určená spotřebitelům. Kromě toho, že ji může získat i žadatel bez vysokých příjmů a dosáhne na ni i klient, který má záznam v některém z registrů dlužníků. Kromě všech těchto výhod se také jedná o hypotéku bezúčelovou. Což znamená, že nebudete muset naprosto nikomu svěřovat, nač finance budete používat.
kufr s penězi

Zbavíte se nevýhodných půjček

Klienti, kteří se na nebankovní poskytovatele obracejí, mívají problém v podobě nevýhodných půjček nebo jim vázne zástava na nemovitosti. Díky tomuto finančnímu produktu si můžete nevýhodné půjčky refinancovat.

· Pokud se domníváte, že jste se dostali do takové situace, ze které už snad není ani cesty ven, pak jste právě teď na správném místě.

Tady si totiž dovedou poradit i s hodně komplikovanými případy. Jedinou podmínkou je zástava nemovitosti a pak už nic nestojí v cestě tomu, aby byly vaše kroky nasměrovány opět na pevnou zem.