Elektrocentrála zajistí elektřinu

Elektrocentrála zajistí elektřinu

Na stavbě je mnohdy potřeba používat elektrické stoje a nářadí, přičemž pokud nemáme přípojku, tak nám elektrickou energii zajistí spolehlivá elektrocentrála.

Elektrocentrála zajistí elektřinu

Promyšlený stroj

Elektrická síť je u nás skutečně hustá, takže nemovitosti určené k bydlení, práci a dalším činnostem jsou připojeny a stačí třeba zapnout vypínač a hned se nám rozsvítí světlo. Takže stačí mít přípojku a pravidelně platit účty, protože potom nám nebude vůbec nic překážet v tom, abychom snadno používali elektřinu. Složitější je to u firem, které potřebují pracovat různě v terénu, protože tam často není přípojka, přičemž podobné je to, když nám vypadne elektřina.

elektrický slou

V takových případech musíme zdroj elektrické energie zajistit jinak, abychom mohli používat všemožné elektrické stroje. Srdcem tohoto stroje je motor na tuhá paliva, díky čemuž můžeme stroj postavit na vodorovnou podložku, nastartovat jej a potom začne právě výroba elektřiny. Tu zajišťuje dynamo nebo alternátor, který pohání samotný motor. Záleží na výkonu stroje, protože někomu postačí malý generátor, ale firmy často potřebují velkou elektrocentrálu.

Vysoký výkon

Můžeme si také všimnout robustního řešení, protože výrobce opravdu dbá na to, aby skutečně stroj vydržel i náročné prostředí a stále pracoval jako nový, protože ty na profesionální úrovni slouží ve spoustě firmách, kde jsou s nimi maximálně spokojení. Vše drží na pevném rámu s kvalitními rámy, který nám umožňuje snadný přenos a používání na různých místech.

mobilní generátor

Motor s dynamem či alternátorem bývá uchycený přes silentbloky, protože se díky nim hezky tlumí vibrace. Moderní spalovací agregáty nám i při menších rozměrech poskytují dobrý výkon a úsporný provoz. Abychom na ni mohli napojit třeba míchačku, tak jsou tu elektrocentrály 400v, které skutečně odvedou skvělou práci i na stavbě. Zároveň na ni může být napojeno více zařízení najednou, což významně třeba u stavby významně urychluje práci. Cenově se pohybujeme už výše, ovšem stroj má dlouhou životnost, takže se o něj stačí dobře starat.