Spolehlivé světlo na každém rohu

Setmělá ulice není vůbec nic příjemného. Nejenže se necítíte bezpečně, pokud někudy máte procházet po tmě, ale také se zhoršuje viditelnost a nevidíte na krok, a tudíž nevíte, kam šlápnete. Prostě a jednoduše, jsme už v dnešní době zvyklí, že jakmile se setmí, tak se automaticky rozsvítí světla veřejného osvětlení, před každou budovou a na každém parkovišti svítí světla a také výlohy obchodů a neonové nápisy svítí do všech stran.

žárovky

Také před Vaším domem či garáží chcete mít dokonale kvalitní osvětlení. Je prostě spousta venkovních míst, kde najdou své využití kvalitní a spolehlivé sodíkové výbojky VIALOX NAV-T, které najdete v naší rozmanité nabídce světelných zdrojů. Jak už jste jistě pochopili, sodíkové výbojky jsou světelné zdroje určené pro exteriér a mohou být využívány k osvětlení ulic, náměstí, parků, parkovišť a spousty dalších venkovních prostor až po celé průmyslové areály.
Jde o nejúčinnější světelný zdroj s dokonalou viditelností i v tom nejhorším možném počasí, jako je například hodně hustá mlha. Samozřejmě jde také o úsporný světelný zdroj, který i při svém vysoké výkonu má nízký příkon a hlavně dlouhou životnost. Sodíkové výbojky VIALOX NAV-T jsou využitelné jako do uzavřených typů svítidel tak také do otevřených. I při své vyšší pořizovací ceně se vyplatí investice do tohoto světelného zdroje, který díky jeho dlouhé životnosti nemusíte tak často měnit jako jiné světelné zdroje.

pouliční světla

V naší široké nabídce najdete samozřejmě také halogenidové světelné zdroje vhodné pro nasvícení výloh, výstavišť a dalších prostor. Nezapomínáme ani na vnitřní světelné zdroje. Najdete u nás různé druhy žárovek, reflektorů, zářivek a dalších světelných zdrojů ve vysoké kvalitě. Dopřejte si dokonalé světlo naprosto všude díky našim kvalitním a spolehlivým produktům. S naší nabídkou budete zaručeně spokojeni.

4.3/5 - (6 votes)