Spolehlivé světlo na každém rohu

Spolehlivé světlo na každém rohu

Setmělá ulice není vůbec nic příjemného. Nejenže se necítíte bezpečně, pokud někudy máte procházet po tmě, ale také se zhoršuje viditelnost a nevidíte na krok, a tudíž nevíte, kam šlápnete. Prostě a jednoduše, jsme už v dnešní době zvyklí, že jakmile se setmí, tak se automaticky rozsvítí světla veřejného osvětlení, před každou budovou a na každém parkovišti svítí světla a také výlohy obchodů a neonové nápisy svítí do všech stran.

žárovky

Také před Vaším domem či garáží chcete mít dokonale kvalitní osvětlení. Je prostě spousta venkovních míst, kde najdou své využití kvalitní a spolehlivé sodíkové výbojky VIALOX NAV-T, které najdete v naší rozmanité nabídce světelných zdrojů. Jak už jste jistě pochopili, sodíkové výbojky jsou světelné zdroje určené pro exteriér a mohou být využívány k osvětlení ulic, náměstí, parků, parkovišť a spousty dalších venkovních prostor až po celé průmyslové areály.
Jde o nejúčinnější světelný zdroj s dokonalou viditelností i v tom nejhorším možném počasí, jako je například hodně hustá mlha. Samozřejmě jde také o úsporný světelný zdroj, který i při svém vysoké výkonu má nízký příkon a hlavně dlouhou životnost. Sodíkové výbojky VIALOX NAV-T jsou využitelné jako do uzavřených typů svítidel tak také do otevřených. I při své vyšší pořizovací ceně se vyplatí investice do tohoto světelného zdroje, který díky jeho dlouhé životnosti nemusíte tak často měnit jako jiné světelné zdroje.

pouliční světla

V naší široké nabídce najdete samozřejmě také halogenidové světelné zdroje vhodné pro nasvícení výloh, výstavišť a dalších prostor. Nezapomínáme ani na vnitřní světelné zdroje. Najdete u nás různé druhy žárovek, reflektorů, zářivek a dalších světelných zdrojů ve vysoké kvalitě. Dopřejte si dokonalé světlo naprosto všude díky našim kvalitním a spolehlivým produktům. S naší nabídkou budete zaručeně spokojeni.