Americká hypotéka bez registru financuje nákladné potřeby

Americká hypotéka bez registru financuje nákladné potřeby

Když se řekne hypotéka, tak si každý představí úvěr, který je určený na financování bydlení. Ano, máte pravdu, jedná se především o tento finanční produkt, který řeší pouze financování bydlení a účel využití peněz se musí dokládat.
Potom je tady však ještě jedna forma za obdobně výhodných podmínek, a sice americká hypotéka. Jedná se o bezúčelnou formu úvěru a peníze tak můžete využít na, co jen chcete. Dá se srovnat se spotřebitelskými úvěry, ale za výhodnějších podmínek a rozdíl je také v tom, že s tímto úvěrem můžete financovat nákladnější potřeby.podepisování smlouvy
Pokud však budete žádat v bance, tak počítejte s tím, že pokud máte nějaký i malý záznam v registrech dlužníků a je jedno, jestli v bankovních nebo nebankovních, tak vám banka žádost většinou zamítne.
Nemusíte však věšet hlavu, protože pro takové případy je k dispozici americká hypotéka bez registru Nebankovní hypotéky.
Splní vám sny, uspokojí potřeby, vyřeší finanční problémy
Hlavní výhoda této hypotéky spočívá především v tom, že peníze můžete využít, na co chcete bez dokládání účelu a splnit si tak sny, pořídit nábytek, spotřebiče, elektroniku či dovolenou, cestovat či začít studovat. Jednoduše uspokojí veškeré vaše nákladné potřeby a sny.
Kromě toho je možné získané peníze využít i na řešení finančních problémů, s kterými se potýká čím dál tím více lidí. Můžete se tak zbavit dluhů za služby, u příbuzných a známých, vyplatit nevýhodné půjčky, exekuce či vykoupit nemovitost v dražbě.smlouva a podání rukou
Překážkou pro získání nemusí být ani záznam v registrech dlužníků a vše se dá vyřešit ve prospěch žadatele dle individuálních podmínek nebankovní společnosti.
Podmínkou však zůstává nutnost ručit nemovitostí. Pokud žádnou nevlastníte, tak nemusíte mít obavy, protože můžete ručit i nemovitostí třetí osoby.
I u této hypotéky je možnost splácení po dobu až 30 let i s možností předčasné úhrady dlužné částky.