Americká hypotéka bez registru financuje nákladné potřeby

Když se řekne hypotéka, tak si každý představí úvěr, který je určený na financování bydlení. Ano, máte pravdu, jedná se především o tento finanční produkt, který řeší pouze financování bydlení a účel využití peněz se musí dokládat.
Potom je tady však ještě jedna forma za obdobně výhodných podmínek, a sice americká hypotéka. Jedná se o bezúčelnou formu úvěru a peníze tak můžete využít na, co jen chcete. Dá se srovnat se spotřebitelskými úvěry, ale za výhodnějších podmínek a rozdíl je také v tom, že s tímto úvěrem můžete financovat nákladnější potřeby.podepisování smlouvy
Pokud však budete žádat v bance, tak počítejte s tím, že pokud máte nějaký i malý záznam v registrech dlužníků a je jedno, jestli v bankovních nebo nebankovních, tak vám banka žádost většinou zamítne.
Nemusíte však věšet hlavu, protože pro takové případy je k dispozici americká hypotéka bez registru Nebankovní hypotéky.
Splní vám sny, uspokojí potřeby, vyřeší finanční problémy
Hlavní výhoda této hypotéky spočívá především v tom, že peníze můžete využít, na co chcete bez dokládání účelu a splnit si tak sny, pořídit nábytek, spotřebiče, elektroniku či dovolenou, cestovat či začít studovat. Jednoduše uspokojí veškeré vaše nákladné potřeby a sny.
Kromě toho je možné získané peníze využít i na řešení finančních problémů, s kterými se potýká čím dál tím více lidí. Můžete se tak zbavit dluhů za služby, u příbuzných a známých, vyplatit nevýhodné půjčky, exekuce či vykoupit nemovitost v dražbě.smlouva a podání rukou
Překážkou pro získání nemusí být ani záznam v registrech dlužníků a vše se dá vyřešit ve prospěch žadatele dle individuálních podmínek nebankovní společnosti.
Podmínkou však zůstává nutnost ručit nemovitostí. Pokud žádnou nevlastníte, tak nemusíte mít obavy, protože můžete ručit i nemovitostí třetí osoby.
I u této hypotéky je možnost splácení po dobu až 30 let i s možností předčasné úhrady dlužné částky.