Lasergame Praha

Lasergame Praha


Laserfun neboli lasergame v Praze je unikátní prostor, kde můžete zažít nejenom velkou porci zábavy, ale také protáhnete všechny svaly ve vašem těle.
Laser game jako taková je založena na neustálém pohybu. Před vstupem do arény si zapůjčíte jejich oděv, který je vybaven speciálními senzory, dostanete instrukce, dostanete laser pistoli a již nic vám nestojí v cestě ke vstupu do arény mezi své soupeře. Hra spočívá v tom, že se musíte strefovat do svých soupeřů. Za zásahy do nich získáváte body a v celkovém součtu se body sečtou a rozhodne se o tom, kdo má nejlepší skóre, tedy kdo vyhrál.

Aztec (1)

Tyto arény nabízí opravdu neomezené možnosti zábavy. Můžete navštívit tajemný labyrint nebo historické zákoutí aztésckých ruin. Vybírat tedy můžete ze dvou arén a celkem z 11 typů her.
Tajemný labyrint je navržen tak, aby se nikdo neschovával moc dlouho, takže neustálý pohyb je zaručen, nemáte se totiž moc kde schovat. V této aréně je to vhodné pro větší skupiny, přímo na místo vás přiveze výtah. Naopak aréna Aztec je založena na tom, že se ocitnete uprostřed džungle a aztéckých chrámů, úkryt tedy můžete najít například mezi stromy. Tato aréna je vhodná spíš pro menší skupinky. Takže i podle počtu osob, který se bude lasegame účastnit přizpůsobte vhodnou arénu.

labyrint (48)

Pokud jste nyní rozhodnuti, že chcete tuto lasergame navštívit, tak proveďte registraci na jejich webových stránkách, bez předchozí registrace se totiž do arény nedostanete, termín a čas je nutné si rezervovat. V areálu laser game naprosto bez komplikací zaparkujete, je to hned přímo u budovy. Parkování je vám k dispozici zdarma po dobu 4 hodin, další hodiny poté za příplatek.
Všechny zajímavé informace pravidelně aktualizují na jejich facebookových stránkách a na youtube je možné shlédnout některá videa. Pokud ještě váháte, tak mrkněte na jejich virtuální prohlídky, které vám prostory ještě více přiblíží.