Darujte své partnerce smyslný zážitek jako dárek

Darujte své partnerce smyslný zážitek jako dárek

Kytka, bonboniéra či šperk vám připadá už jako ohrané klišé a chcete být po letech vztahu trochu originální? Originální dárky přece každý ocení. Možná by stálo za to se trochu odvázat a místo klasického věcného dárku darovat své partnerce dárek v podobě zážitku. Ten může být jakýkoliv, dnes na trhu seženete vše, od kurzu vaření, přes romantickou večeři až po seskok padákem. Ale co takhle darovat zážitek poněkud smyslnějšího rázu?

masáž

Erotická masáž pro páry Matahari salón poskytne vám i vaší partnerce nezapomenutelný zážitek. Obyčejné masáže jsou jistě skvělé, především pro váš odpočinek a zdraví, ale erotická masáž je úplně něco jiného. Jedná se o věc, na kterou rozhodně vy ani partnerka nezapomenete. Dle vašich preferencí si můžete zvolit, zda o vás budou pečovat dvě masérky, nebo jestli pro vaši partnerku zvolíte raději pánského maséra. Masáž probíhá zkušenými odborníky, takže se nemusíte bát, že by vám někdo neodbornou péčí ublížil. Při masáži jsou používané horké vonné oleje, které krásně uvolní vaše tělo, svaly a odnesou vás do světa toho nejlepšího https://futsal.fotbal.cz/zvolte-nejlepsiho-hrace-a-trenera-za-mesic-prosinec/a6988 odpočinku. Samozřejmostí je čisté a příjemné prostředí, které navodí správnou atmosféru, stejně jako tichá relaxační hudba.

Erotická masáž zahrnuje masáž celého těla, včetně intimních partií. Pozor, nejedná se ale o přímé sexuální služby. Užijete si ale zkušené doteky vašich masérů, kteří přesně vědí, kde nejlépe probudí mužské i ženské libido a propustí z uzdy jejich vlastní smyslnost.

olejíček

Taková masáž může velmi prohloubit váš partnerský vztah. Intimní společný zážitek vás spojí a otevře více vaši vzájemnou sexualitu. Budete mít pocit, že jste si blíže, a to nejen na fyzické, ale také na psychické rovině. Samozřejmě, tento zážitek není vhodné pro páry, které nesnesou myšlenku, že se jejich polovičky dotýká někdo jiný. Proto je důležité před každou masáží konzultovat vaše přání, abyste si byli jistí, že všechno proběhne přesně tak, jak chcete.