Vaše úroda bude v pořádku

Vaše úroda bude v pořádku


V současné době jsou lokální produkty velice vyhledávané pro svojí chuť a především, začíná brnkat na strunu ekologie a ekonomika, jak už jsme měli možnost poznat v době pandemie koronaviru, kdy se jakoby celý svět zastavil a najednou jsme se museli spoléhat sami na sebe. Pokud máte možnost zahrádky nebo balkonu, určitě o tom víte svoje, že rajčata vypěstovaná přímo vámi mají úplně jinou chuť než ta kupovaná.

prepravka

V případě, že vám to jde od ruky a přemýšlíte, že byste v tomto odvětví začali podnikat, rozhodně vám nic nebrání, i kdybyste si chtěli jenom trochu přivydělat a dělat to spíše jako koníček. Někdy totiž i na malé zahrádce toho vypěstujeme mnoho a pak nevíme, co s tím, to už řada z nás může znát. Najděte svoje odbytiště ve městech, kde vám lidé utrhají ruce! Ale pozor, může se tu naskytnout jeden menší háček. Třeba si představujete, jak proběhne logistika, ale třeba za pár měsíců zjistíte, že vám starší metody přepravy, jako jsou původní dřevěné bedny na ovoce a zeleninu, nebudou stačit a nebudou vám vyhovovat zejména pro svojí krátkou životnost.

bedny

V takovém případě se pak můžete obrátit na dodavatele kvalitních kontejnerů pro přepravu tohoto náchylného zboží, které podléhá jednak zkáze vlivem zrání, jednak také špatnému zacházení, házení a tak dále. Přepravky Maxinest od Schoeller Allibert, což je firma, specializující se právě na manipulaci se zemědělským zbožím, vám určitě vytrhnou trn z paty. Jejich bedýnky nabízejí více výšek, jsou vhodné pro automatizovanou manipulaci, sníží vám tak náklady na zpětnou logistiku. Můžete vše vkládat do sebe, na sebe, prostě, jak budete potřebovat. Vyberte si rozměr, který vám bude vyhovovat, tyto bedýnky jsou navíc plně recyklovatelné, navíc vám vydrží delší dobu než ty jednorázového charakteru. Velkokapacitní přeprava vašeho ovoce nebo zeleniny již nebude problém.