Nebankovní společnosti nabízí celou řadu výhod

Nebankovní společnosti nabízí celou řadu výhod

Trápí vás tíživá finanční situace a nevíte, jak z ní ven? Řešením může být právě výhodná a rychlá půjčka, která rychle pokryje finanční deficit. Jenže je lepší spolehnout se na svou banku nebo je výhodnější obrátit se na nebankovní společnost. Přinášíme hned několik důvodů, který vás přesvědčí právě o druhé variantě. Nebankovní společnosti totiž často nabízí půjčku, která je rychlejší, výhodnější, bez zbytečného papírování a hlavně bez tolik opovrhované byrokracie.

Půjčku hravě vyřídíte i online cestou

Pokud půjdeme do banky s žádostí o půjčku, musíme se obrnit trpělivostí, neboť celý proces schvalování je velmi zdlouhavý. Cesta do banky se vám s největší pravděpodobností nevyhne, do toho ještě musíme započítat vstupní pohovor, sjednávání podmínek a to vše může zabrat i několik hodin. Právě na tuto skutečnost cílí nebankovní společnosti, které nabízí sjednání online v pohodlí domova. Stačit vám bude připojení k internetu a pár minut volného času. Půjčku můžete hravě sjednat při cestě vlakem nebo na dovolené. Nezávislé srovnávače pomohou s výběrem té nejvýhodnější, dle zvolených kritérií.

spořící pokladnička

Půjčka se dá sjednat velmi snadno pomocí online formuláře, kde stačí zadat požadovanou částku, dobu splácení, osobní údaje a potřebné dokumenty. Na schválení či zamítnutí stačí počkat většinou pár minut.

Nižší částky k zapůjčení nejsou výjimkou

Chybí vám pár korun do výplaty? V bance bychom při žádosti o malý obnos peněz asi neuspěli, u nebankovních společností to není žádný problém. Výše půjčky začíná třeba už na 500 korunách, v takovém případě ale počítejte s daleko vyšší úrokovou sazbou a konečnými náklady.

podpis smlouvy

Opakem jsou pak často hypotéky, kdy některé nebankovní společnosti nabízejí k zapůjčení i několik milionů korun. Americká hypotéka bez registru je bezesporu zajímavý produkt, který dokáže konkurovat běžným bankovním hypotékám.