Dobré ubytování je základem pohodové dovolené

Dobré ubytování je základem pohodové dovolené

Naše země se pyšní mnoha památkami z dob, kdy byla ještě Královstvím českým. Máme tu různé hrady, zámky i sakrální památky, které jistě stojí za to navštívit. Městem, ze kterého doslova dýchá historie, je bezesporu bývalé královské město Loket.

loket

  • Je sice svojí rozlohou nevelké, ale najdete tu mnoho zajímavostí.
  • Rozhodně vám na ně nebude stačit jedno odpoledne.

Jeden den si musíte vyhradit na monumentální hrad Loket, který je spojen s historií královského rodu Lucemburků i s Eliškou Přemyslovnou. Ale to není rozhodně vše. Památek a zajímavostí je tu tolik, že nebudete doslova vědět, kam dřív. Proto je dobré mít nějakou základnu, ve které večer spočine vaše znavená tělesná schránka a kde se o vás postarají tak, abyste byli ráno opět fit a mohli se vydat objevovat nové krásy okolí. Nebudete hledat dlouho. Pro hosty jsou připraveny dvoulůžkové útulné pokoje s vlastním příslušenstvím. Připojení Wifi je samozřejmostí. Pro dobré nastartování celého dne bude k dispozici bohatá kontinentální snídaně.

snídaně

Bicykly si vezměte s sebou

Milovníci výletů na kolech se o své dopravní prostředky nemusejí obávat. V době, kdy nebudou zapotřebí, mají své místo v úschovně kol. Jestliže jste gurmáni v oblasti italské kuchyně, pak je toto místo pro vás jako stvořené. Italská restaurace nabízí nejen skvělá jídla, ale také k vám přijde s bohatou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů. Už jste například ochutnali italskou kávu anebo kvalitní víno z této temperamentem nabité země?

  • Návštěva krásného města Loket je skvělým nápadem pro rodiny s dětmi i pro páry, které chtějí zažít kousek romantiky.
  • Odpočinou a naberou zde síly i vyznavači takzvaného životního stylu single.
  • Atmosféra města, spojená s dokonalým ubytováním, vám zajistí, že se vaše zážitky stanou nezapomenutelnými.