Skvělá možnost, jak se zabavit

Skvělá možnost, jak se zabavit

Snad každý z nás potřebuje alespoň jednou za čas vypnout. Každý si navíc potřebuje najít nějaké to místo klidu, kde si může odpočinout. Někteří odpočívají aktivně a někteří zase pasivně. Někteří dokonce hledají originální možnost, jak se zabavit třeba i s celou rodinou nebo partou přátel. Jestliže byste chtěli něco skutečně unikátního, pak by vás možná mohla zaujmout úniková hra Kutná Hora, která je velmi atraktivní a to pro všechny věkové skupiny.
spojení rukou
Jedná se o takovou hru, kdy budete po dobu jedné celé hodiny v místnosti, kde bude vašim úkolem vyřešit případ. Vaším cílem bude se dostat svépomocí ven a přitom rozkrýt spoustu hádanek, které jsou pro vás uvnitř připraveny. Jsme si více než jisti tím, že to určitě bez problému zvládnete a užijete si na maximum zábavu, na kterou budete rádi vzpomínat. Vůbec nezáleží na tom, jestli bude celému týmu osmnáct, nebo jestli bude věk členů ve skupině od deseti do šedesáti let. Závisí to jedině na vás.
Hledat vodítka, hádanky a odpovědi na jednotlivé střípky skládačky může dlouho trvat. Pokud ale budete dobře sehraný tým, určitě můžete atakovat na nejlepší výsledky a mohli byste zkusit předehnat všechny možné nejlepší hráče, jaké kdy v této hře byli.
osm rukou
Pokud nejste z Kutné Hory, nemusíte vůbec zoufat, jelikož je možné si únikovou hru zahrát i na místech jiných. Stačí si totiž vybrat město, ve kterém se takové hry nacházejí, a můžete s chutí vyrazit do akce. Jsou to například města, jako je Praha, Plzeň, Ostrava apod.
Nejedná se úplně o nějakou novou hru ale ani o žádnou starou známou věc. Není k dispozici tak dlouho, aby ji znala velká spousta lidí. Doporučujeme tedy sehnat přátelé, kteří neznají řešení a vyrazit s nimi za touto originální zábavou. Pokud vás úniková hra zaujala, můžete někomu zakoupit dárkový voucher, aby si také vyzkoušel jaké je to být detektivem a zažil něco nezapomenutelného.