Která půjčka je ta pravá?

Která půjčka je ta pravá?

Ať se podnikatel snaží sebevíc, někdy se zkrátka dílo nedaří a následně zákonitě scházejí peníze. A protože peníze jsou pro podnikání více než důležité, musí si je pak dotyčný od někoho půjčit. Aby zachránil jak sebe, tak i svou firmu před vším, co takový nedostatek financí obnáší.
Ovšem problém je v tom, že právě takovému podnikateli v nesnázích jen tak někdo nepůjčí. Každý poskytovatel půjček má rád své jisté, žádný nechce zbytečně riskovat, že už se se svým majetkem neshledá, a tudíž provázejí každou půjčku požadavky, jimž je nezbytné vyhovět, má-li být žadatel úspěšný.ruličky z rupií.jpg
A je to právě podnikatel v ekonomických nesnázích, kdo nejednou požadavkům poskytovatelů půjček vyhovět nedokáže. Nemívá dostatečně vysoké příjmy ani dobře vypadající daňové přiznání, zato se však nejednou potýká s dluhy a exekucemi a jeho registry dlužníků často hyzdí nějaký ten záznam. A to je to, co vede především v bankách k odmítnutí někoho takového. S někým takto podezřele vypadajícím se banky raději nezapletou.
A pak jsou pro našeho zoufalého podnikatele nejednou tím pověstným stéblem, kterého se coby tonoucí chytá, nebankovní hypotéky bez registru Americka-nebankovni-hypoteka. Protože právě to jsou příležitosti, kde může uspět i ten, kdo nemá jinde sebemenší šanci.
Proč jsou právě tyto hypotéky ideální?eurobankovky a mince.jpg

  • Stačí tu dát do zástavy nemovitost a mít příjmy postačující alespoň k hrazení těch nejnižších možných splátek a není třeba se obávat neúspěchu. Akceptovány jsou přitom všechny nemovitosti na území České republiky.
  • Není třeba hradit žádné poplatky předem.
  • Lze získat půjčku až ve výši sedmdesáti procent odhadní ceny zastavené nemovitosti.
  • Splácet lze až po dobu třiceti let a splátky tak mohou být nízké.
  • Vše lze splatit i předčasně.
  • Nevadí tu záznamy v registrech dlužníků, exekuce ani zástavy.
  • Schválení se zvládne do čtyřiadvaceti hodin od dodání fotografií zastavované nemovitosti.
  • Peníze lze použít k čemukoliv, co souvisí s podnikáním.

A to je zajímavá nabídka, nemyslíte? Co kdybyste jí využili i vy?