Keto dieta pro ženy

Keto dieta pro ženy

Jste žena a chtěla byste, shodit kila dolů, ale máte špatné zkušenosti s nejrůznějšími dietami, takže se bojíte vyzkoušet další? Naše keto dieta pro ženy je ale opravdu dobrý nápad, protože díky ní zhubnete hodně kilo, za málo dní, a hlavně se budete cítit skvěle. Tohle pracuje na principu, který je vědecky dokázaný. Je to podložené vědeckou studií, na základě které se zjistilo, jak tělo ve skutečnosti spaluje tuky. Pokud chcete shodit jenom tuky a chtěli byste, aby se svaly zachovaly, což jistě ocení zejména sportovci, kteří opravdu chtějí, aby se zachovaly svaly, tak tohle je Vaše naprosto ideální situace, tak se nebojte a udělejte ten první, nejdůležitější krok a rozhodněte se správně ještě dneska a budete jistě velice spokojení. Jen si to představte.

zeleninové koktejly

Začnete dodržovat program a potom se stane fakt, že po třech dnech se v těle navodí stav, který se odborně nazývá ketóza a v tomhle stavu se prostě tělo jenom orientuje na tuky a nic jiného ho nezajímá, protože na základě výživy nedostalo žádné sacharidy a jen bílkoviny, ze kterých synergii vzít prostě nemůže, tak nuceno sáhnout do hlubokých tukových zásob, co se týče i třeba viscerálního tuku.

Programy
Dovolte nám, abychom Vás seznámili s programy, které můžete u nás využít. Programy jsou rozděleny podle toho, kolik chcete shodit kilo a podle toho je také délka programu. Co mají ale všechny programy společné, tak to jsou fáze programu. První fáze je taková, že se snažíme co nejvíce shodit tuky a je to všechno nejpřísnější. V druhé fázi taky budete hubnout, ale váhový úbytek už nebude tak rapidní, jako v té fázi první, takže se nebojte, že byste nic nezhubli.

postava

Třetí fáze, jak již název připomíná, je fáze fixační, díky které se zajistí, že nedojde k jojo efektu, protože se postupně, po malých krůčcích naváže na normální, zdravou stravu a Vy nenaberete všechno nazpátek, ale budete si užívat skvělou postavu, kterou si udržíte. Pokud nevíte, jak začít a potřebujete něco, co Vás bude držet zpátky motivovat a chcete vidět rychle výsledky, které budou uspokojující, tak tohle je jistě to pravé ořechové pro Vás, to Vám garantujeme.